Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

Preču aizsardzības sistēmas

Preču aizsardzības sistēmas

Galvenā Informācija

Electronic article surveillance (elektroniskās preču uzraudzības) EAS sistēmas tiek izmantotas inventāra kontrolei, kā arī lai novērstu zādzības un nesankcionētu preču iznešanu no kontrolētās zonas. EAS sistēmas identificē hard tag vai drošības uzlīmi norādītajā uztveršanas zonā.  EAS sistēmām ir daudz pielietojumu, bet visbiežāk tās tiek izmantotas kā drošības sistēmas lai novērstu zādzības veikalos vai nesankcionētu īpašuma iznešanu no biroju ēkām.  EAS sistēmas ir pieejamas daudzos dažādos veidolos un izmanto vairākas atšķirīgas tehnoloģijas.  Divas vispopulārākās tehnoloģijas tirgū ir Radio-Frekvences un Acousto-Magnetic sistēmas, tās abas ir iekļautas American Security’s unikālo produktu sarakstā.

EAS sistēmas funkcionalitātes apraksts:

EAS sistēmas identifikācijas drošības uzlīme ir uz katras preces, ko paredzēts aizsargāt. Brīdī, kad notiek nesankcionēts preces aiznešanas mēģinājums, EAS sistēma identificē drošības uzlīmi, tiklīdz prece šķērso uztveršanas zonu. EAS sistēma atbild uz identificēto drošības uzlīmi ar trauksmes signālu.  Kad prece ir nopirkta, vai arī saskaņoti iznesta no aizsargātās zonas, EAS tag/drošības uzlīme ir vai nu noņemta, vai deaktivēta.  Ja EAS tag/drošības uzlīme nav noņemta vai deaktivēta, EAS sistēma iedarbinās trauksmes signālu.

Standarta EAS sistēmā ir vadības elements, sistēmas antena(s) un barošanas nodrošinājuma elements.

EAS tagiem un drošības uzlīmēm ir speciālas īpašības un tie/tās ir speciāli izstrādāti/as lai tos/tās viegli varētu piestiprināt precēm vai citiem objektiem, ko paredzēts aizsargāt. EAS sistēmas strādā vai nu ar vairākkārt izmantojamiem EAS hard tags, vai arī ar vienreizējai lietošanai paredzētām EAS drošības uzlīmēm, lai pārraudzītu preces. Vairākkārtīgi izmantojamos tags veikalā parasti uzstāda darbinieks, tāpat darbinieks, ar speciālu instrumentu, tos noņem no precēm, pirms klients ir pametis veikalu.  The tag tiek izmantots atkārtoti, darbiniekam to pārliekot uz citas preces. Drošības uzlīmes paliek pie precēm, un tām jābūt deaktivizētām, pirms klients tās iznesis no veikala.

EAS sistēmu veidi:

  • Acousto-Magnetic (akusto – magnētisma)
  • Radio-Frequency (radio frekvences)
  • Electro-Magnetic (elektro – magnētisma)
  • Microwave (mikroviļņu)
  • Video novērošanas sistēmas (to some extent)

Jūsu Core Division

ApakškategorijasPrecesAkustiskās Elektromagnētiskās (AM) tehnoloģija ir ideāla apģērbu mazumtirgotājiem un universālveik..
Zvanīt Bez nodokļa: Zvanīt
Ražotājs pēc pieprasījuma var pielāgot sistēmas, integrējot tajās iebūvētus METALSPY, MAGNETSPY ..
Zvanīt Bez nodokļa: Zvanīt
EM priekšrocības: Spēja nosargāt metāla izstrādājumus Visplašākais drošības uzlīmju piedāvāj..
Zvanīt Bez nodokļa: Zvanīt
Radiofrekvenču (RF) tehnoloģija tiek izmantota jau daudzus gadus, lai cīnītos pret zādzībām veikalos..
Zvanīt Bez nodokļa: Zvanīt